muud teenused

Alljärgnevalt oleme loetlenud mõningad teenused, mida me veel pakume.

Seinakleebis pakub head ja soodsat alternatiivi seinamaalingutele ja disaintapeedile. Erinevate piltide, tekstide või ornamentikaga on võimalik oma kodu kiirelt ja lihtsalt kaunistada. Kirjuta meile oma soovidest, teeme kavandid ning juba mõne päeva pärast võib Teie idee olla juba seinale kleebitud. Saame valmistada alates väikestest siltidest (näiteks originaalsed sildid WC ja vannitoa ustele) kuni suurte, seinu katvate kleepsudeni välja. Mingeid standardmõõtusid ei ole, ehk kleeps saab täpselt nii suur, kui vaja. Seinakleebised trükime läbipaistvale PVC kilele. Kleebiseid saab paigaldada värvitud seinale, klaasile, plastile, metallile ja enamikele tapeetidele. Kleebitav pind peab olema sile, puhas ja kuiv. Kleebised ei sobi väga poorsele pinnale (mõned tapeedid), ebatasase värvi või viimistlusega ning kergelt pudenevatele seinadele. Selleks, et trükk peaks vastu ajale, pesemisele ja päikesevalgusele, katame kleepsu spetsiaalse UV kiirguse eest kaitsva kilega. See tagab värvidele pika eluea ja lihtsustab kleepsu puhastamist. Meie poolt valmistatud kleebised võivad olla nii musta trükiga kui ka värvilised. Värvilisi kleepse soovitame paigaldada eelkõige valgele pinnale, sest aluspinna värv mõjutab oluliselt seinale kleebitud pildi värvitoone. Hind kokkuleppel olenevalt töö iseloomust, suurusest ja materjalist.

Värvitud seinu, mida tapeetida ei soovita, võib kaunistada vabakäe või trafarettmaalingutega. Trafarettmaalinguid kasutati ajaloolistes hoonetes 18.-19. sajandil. Sellist tüüpi maalinguid teeme vastavalt näidistele või varem-olnutele, arvestades algseid värve ja algpindu. Trafarettmaalinguteks loome kujutise või kujunditega porte – kujundatava pinna. Teeme sellele vastava kleebiskilest välja lõigatud šablooni ehk trafareti, mille kinnitame seinale. Kujutise värvime seinale vastavalt Teie soovile – kas varjunditega, mitme või ühe värviga. Soovi korral teeme ka vabakäe või mõõdetud geomeetriliste vabakäe maalinguid, tehes eelnevalt seina mõõdus kavandi, pannes paika värvitoonid ja soovitud kujundid ning kujunduse. Suurtes ja kõrgetes ruumides kasutame selleks tellinguid. Üks, mis kindel, vabakäe maalingud annavad Teie ruumile kordmatuse, nii büroos, kohvikus, kaupluses kui ka võrratus lastetoas. Kujundame ja mõtleme koos, see annab parima tulemuse! Hinnad kokkuleppel.

Pakume ka kutseid, visiitkaarte ja muid trükiseid. Lisaks lõuendile ja tapeedile trükime ja kujundame ka väga erinevaid muid trükiseid. Kutsed, sildid, plakatid, tänukirjad, visiitkaardid ja palju muud. Pakume erinevaid pabereid ja materjale, mille valik täieneb pidevalt. Trükime ka väikeseid koguseid või vajadusel ka päris ühe eksemplari kaupa.

Mõnikord on pildil midagi üleliigset või hoopis puudu. Teil on vanu pilte, mida oleks vaja restaureerida. Soovite luua huvitavaid, ägedaid ja naljakaid pilte. Erinevaid efekte ja fotomanipulatsiooni saab teostada fototöötluse abil. Hind kokkuleppel vastavalt töö keerukusele ja ajakulule. NB! Kui olete tellinud meilt fototöötluse, soovitame töödeldud piltidest ka väljatrükk teha – sel juhul kehtib soodustus 10 % kõikidele meie poolt pakutavatele trükiteenustele.

Seinakleebised ettevõtte uksele
Seinamaaling Oliveri poes Tartu Lõunakeskuses
Näide fototöötlusest