Fototrükk

Parimad fotod ei tohiks kindlasti jääda vaid arvutisse või pisikesele paberile albumisse.
 
Hea ja huvitav foto võib raamituna olla sama efektne kui pilt lõuendil. Kombineerituna kvaliteetse fotopaberiga, mille eeliseks on veel parem värvisügavus ja kelmikas läige, on saadav tulemus lummav.
Põhjuseid, miks võiks vahel mõne pildi suuremalt välja trükkida, on ilmselt sama palju, kui pilte, kuid toome siin inspiratsiooniks mõned ideed.
Trükime Sinu vanavanematele välja ühe perepildi nii suurelt, et nad suudaksid ka ilma prillideta oma lapsed ja lapselapsed ära tunda. Kui head perepilti pole võtta, siis teeme erinevatest fotodest kollaaži, lisame vajadusel ka veidi teksti (nimed, aastaarvud jms) ja paneme tulemuse väärika raami sisse. Su vanaema ja vanaisa on sellise kingi üle kindlasti väga rõõmsad.
Tee armastatule üks tore üllatus. Teie ühine foto seinal on ilus ja tore kink, mis on alati kindla peale minek. See aitab üksteist meeles pidada ka siis, kui üks teist on sunnitud ette võtma pikema tööreisi. Nii olete ikkagi igal õhtul koos.
Meeleolu looja kontorisse. Ühisfoto asutuse suvepäevadest aitab suurendada meeskonnatunnet. Kui tööruumis puudub aken, siis saame selle sinna trükkida! Trükitud akna taga paistab alati päike ja õitsevad lilled või katab maad hoopis kaunis lumevaip. Nii võid unustada, et istud hallis igavas karbis.
Võimalusi on palju. Sul on vaja lihtsalt valida pilt ja öelda meile selle suurus. Meie hoolitseme kvaliteetse väljarüki eest ning soovi korral raamime ka pildi ise ära. Ja pole muud, kui tuleb leida sobiv koht seinal.
Fotopaber "Gloss"22 €/m2
Fotopaber "Satin"26 €/m2
Fotopaber "Lustre" 34 €/m2
Fotopaber "Retro"36 €/m2
Kollaaži tegeminekokkuleppel
Fotoraamkokkuleppel
Foto töötleminekokkuleppel
Kiirtellimus*5 €
*Kohaletoimetamine 48 tunni jooksul
 
NB! Fotodele standardmõõtusid ei ole, teeme täpselt sellises mõõdus, nagu Teile vaja. Kuna pildid lõigatakse välja ükshaaval, siis võib piltide küljepikkus varieeruda kokkulepitust kuni 1,5mm. 

220 g/m2

Läikiv fotopaber. Paberi läige annab väga kaunid värvid ja suure värvisügavuse. Nurga alt vaadates tekitab see isegi teatava ruumilise 3D tunde. Meie kasutatav läikiv paber pole samas valguse käes pimestava ja foto vaatamist segava läikega, vaid pigem nö vahaläikega, mis lubab ka päikesepaistes näha paberil fotot, mitte iseenda peegeldust.

260 g/m2

Sileda pinnaga poolläikiv fotopaber. Pind näeb välja palju sile ja ühtlane. Hoolimata oma suurest kaalust ei jäta paber liiga paksu ega jäika tunnet. Väga hea fotopaber piltide raamiga seinale riputamiseks ja mujale, kus foto klaasi alla jääb.

290 g/m2

Satiinse, kuid küllaltki tugeva läikega paber. Tegemist on vanaaegse barüütpaberi imitatsiooniga, ehk paber on veidi kollaka tooniga. Paber ise on paks, jäik ja karm, kuid pildid jäävad sellele väga huvitavad ja kaunid. Sobib ideaalselt mustvalgetele fotodele ja ka vanade fotode reproduktsiooniks. Värviliste fotode trükil tuleks arvestada väikest nihet värvitoonides, kuna paberi enda värv on kergelt kollakas.