Helevalge OÜ

Olen Madli – vasakpoolsel pildil see keskmine. Olen ühel või teisel moel olnud kunstiga seotud kogu oma elu jooksul.
Põhiteadmised kunstist sain nooruses Jõgeva Kunstikoolist. Samuti olen kunstnikust ema kõrvalt jälginud, kuidas sünnivad seinamaalingud, erinevad kujundustööd ja suuremõõtmelised maalid.
Olen juba pikka aega imetlenud internetis erinevaid kauneid sisekujundusi ja kujundusdetaile ning neid inspiratsiooniallikana kokku kogunud. Koos emaga antud teemal vesteldes arenesid kogutud pildid uuteks ideedeks, sooviks neid ka reaalselt ruumi kujundamises kasutada. Rääkisin ideest ka Holarile, oma elukaasklasele, kellele hakkas idee järjest enam meeldima.
Nii sündiski Helevalge.
Ning nüüd pakub meie tiim enda ja oma loojatest sõprade loomingut Teilegi!

Omalt poolt pakume klientidele kiiret ja personaalset teenust. Iga tellimus on unikaalne ja valmib vastavalt kliendi soovile.

Kliendid meist

Olen tahtnud Helevalgelt mitmeid erinevaid tooteid. Iga kord on nad mulle vastu tulnud ning leidnud parima lahenduse, isegi siis, kui selle disainimine on võtnud tunde aega. Tulemus on alati olnud korralik ning minu soovid on saanud täidetud! Soovitan!

Krista (massöör)
Murrad pead, mida võiks lähedasele kinkida või oled lihtsalt mõelnud, et seinale võiks midagi ilusat soetada? Siis oleks kõige parem mõte pöörduda Helevalge OÜ poole. Nimelt oli mulgi soov teha kingituseks midagi huvitavat, mitte kinkida mõttetut pudipadi. Siis tuligi mõte kinkida midagi silmale vaatamiseks, mis on tulnud südamest ja mõeldes just sünnipäevaliste peale. Helevalge tegeleb disain- ja fototapeetidega, teevad pilte lõuendile ja palju muud. Tegijad on sõbralikud ning vastutulelikud, alati üritavad leida lahendust igale soovile ning soovitud toote saab üllatavalt kiirelt kätte.

Elis (üliõpilane)
Tellisin oma noorele sugulasele ülikooli lõpuks sooja sõnumiga raamitud foto. Kingitus läks nii hinge, et kallistused ei tahtnud lõppeda. Omalt poolt kallistan ka Helevalge meeskonda, kes oli valmis mind ära kuulama ning pakkus omalt poolt ka mitmeid erinevaid lahendusi idee teostuseks.
Jäin tulemusega väga rahule!

Helju (pensionär)

Helevalge OÜ

tel 557 1112
e-post info@helevalge.eu

Registrikood: 12453764


Juriidiline aadress: Uus 3-4, Palamuse, Jõgevamaa 49226